خانه / رپورتاژ آگهی / بهبود سلیقه موسیقی مردم با شنیدن آهنگهای خوب

بهبود سلیقه موسیقی مردم با شنیدن آهنگهای خوب

بهبود سلیقه موسیقی مردم

در سالهای اخیر متاسفانه شاهد هستیم تعدادی افراد بدون استفاده از شعرهای خوب و آهنگهای قوی ، در بین بخشی از جامعه بخصوص نوجوانان محبوبیتی بدست آورده اند .

اینجاست که واژه فرهنگ سازی معنا پیدا می کند . اینجاست که جایگاه هنرمندان خوب، خوانندگان معتبر و خوش صدا ، آهنگسازان و تنظیم کنندگان کاربلد و شاعران و ترانه سرایان هنرمند واقعا خود را نشان می دهد.

البته کم کاری این بزرگواران نیز نمود پیدا می کند. بهبود سلیقه موسیقی مردم با شنیدن آهنگهای خوب این هنرمندان ارزشمند ممکن خواهد بود.

امروزه به لطف تکنولوژی ، دانلود آهنگ جدید هر خواننده ای برای مردم مهیاست . اگر سایتهای موزیک پر از آهنگهای ضعیف خواننده هایی با سطح پایین باشد، قطعا خود به خود تاثیر منفی روی سلیقه موسیقی مردم نیز خواهد گذاشت .

 

بهبود سلیقه موسیقی مردم
بهبود سلیقه موسیقی مردم

قطعا وقتی کالای ارائه شده مرغوب نباشد و تنوع وسیعی از کالاهای خوب نداشته باشیم ، مردم به ناچار کالای بی کیفیت را انتخاب خواهند کرد .

هنرمندان بزرگ و ارزشمند اعم از خوانندگان، نوازندگان، آهنگسازان، تنظیم کنندگان، شاعران و ترانه سرایان کاربلد می توانند تاثیر مثبت خود را در این عرصه بگذارند .

وقتی فردی به دنبال دانلود آهنگ و دانلود آلبوم جدید می گردد ، اگر برای دانلود موزیک گزینه های خوبی  جلوی او باشد، قطعا از بین آنها انتخابی خوب خواهد داشت .

اگر این هنرمندان بزرگ کم کار باشند و بعضا سالی 1 آهنگ هم منتشر نکنند، فرصت در اختیار موزیک های ضعیف قرار میگیرد تا سلیقه مردم را تنزل دهند .

امیدوارم جوانانی که قصد ورود به عرصه موزیک را دارند در نظر داشته باشند که همکاری با بزرگان کاربلد در این عرصه برای آنها ضروری است . استفاده از شعرها و ترانه های فاخر قطعا خواننده را ماندگار خواهد کرد.

با تشکر / ایران آوا

www . iranava . net

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *