خانه / تزیین غذا / تزیین ترشیجات / عکس هایی از لواشک و انواع ترشک

عکس هایی از لواشک و انواع ترشک

Fa3tFood.Com-lavashak-46

صد در صد با دیدن این عکس ها آب از دهنتون جاری میشه و دوست دارید همه این ترشک ها و لواشک ها الان جلو شما بود و میخوردید. ما تصمیم گرفتیم که یخورده بازدیدکننده های سایتمون رو اذیت کنیم به همین خاطر عکس هایی از انواع ترشک و لواشک آماده کردیم که میتونید همه اونا رو خودتون هم درست کنید. به بخش آموزش انواع ترشی ها برید و از اونجا طرز تهیه انواع ترشی ها رو جستجو کنید و یاد بگیرید که چطور این ترشی های لذیذ و ترش رو درست کنید.

اطلاعاتی در رابطه با لواشک

لواشک یک خوراکی ایرانی است که از شیرهٔ غلیظ‌شده و قوام‌آمدهٔ میوه‌هایی همچون آلوچه،زردآلو ،آلو، قیسی کیوی و امثال آن تهیه می‌کنند و همچون لواش آن را پهن و نازک می‌کنند تا خشک شود.

لواشک در واقع نوعی عصارهٔ گرفته‌شده از میوه‌هاست که متخصصان تغذیه به آن «اکستراکت[کنسانتره]» می‌گویند و در زبان عربی موسوم به «قمر الدین» است و با خشک کردن به دست می‌آید. خشک کردن از ساده‌ترین و متداول‌ترین روش‌های نگهداری مواد غذایی است که عمری به اندازهٔ تمدن بشر دارد و امروزه در کشورهای مختلف به شکل‌های گوناگون از روش‌های سنتی تا الگوهای صنعتی برای خشک کردن بکار می‌رود. امروزه با توجه به توسعه صنایع غذایی روش‌های تهیه لواشک هم تحول یافت و نمونه‌های نوین این محصول با نظارت بهداشتی به بازار عرضه می‌شود. هر چند که برخی از آنها غیر بهداشتی هستند ،و هیچ گونه ارزش غذایی ندارند.

عکس هایی از لواشک و انواع ترشک

Fa3tFood.Com-lavashak-41 Fa3tFood.Com-lavashak-43 Fa3tFood.Com-lavashak-44 Fa3tFood.Com-lavashak-45 Fa3tFood.Com-lavashak-47 Fa3tFood.Com-lavashak-48 Fa3tFood.Com-lavashak-49 Fa3tFood.Com-lavashak-50 Fa3tFood.Com-lavashak-51 Fa3tFood.Com-lavashak-52 Fa3tFood.Com-lavashak-53 Fa3tFood.Com-lavashak-54 Fa3tFood.Com-lavashak-55 Fa3tFood.Com-lavashak-56 Fa3tFood.Com-lavashak-57 Fa3tFood.Com-lavashak-58 Fa3tFood.Com-lavashak-59

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *